katalog dergi basım
 
Ürünler >> Katalog Basımı >> KATALOG BASIM
   

Katalog basım, canlı renkler ve 5 renkli baskı makineleri ile en uygun fiyatlar

Katalog basım, firmamızın uzmanı olduğu ve en çok önem verdiği işlerden biridir. Uzun yıllardır katalog basımı hizmeti vermekteyiz. İrili ufaklı yüzlerce firmanın katalog baskısını yaptık ve sürekli olarak yapmaktayız. Ürün tanıtım katalogları ve firma tanıtım katalogları uygun fiyatla basılır. Türkiye'nin en büyük matbaa tesisi içinde bulunan firmamız, alabileceğiniz en uygun fiyatı bulamayacağınız en yüksek kalitede üretmektedir.

Yıllar içinde sahip olduğumuz deneyimlerimiz, en iyi renk operatörleri, baskı uzmanları, ctp makinesi ve sahip olduğumuz terübemiz ile uygun maliyetlerle az miktarda veya çok miktarda katalog basım hizmetini uygun fiyatlarla sunmaktayız.

Müşterilerimizin güvenini kazanmak için uzun yıllardır çalışmaktayız. İşimizdeki başarıyı taktir eden müşterilerimiz sayesinde her gün gücümüze güç katmaktayız. Sürekli baskı işlerinizde firmamızdan size özel fiyatlar alabilirsiniz. Fiyat almadan karar vermeyin. Katalog basım kalitemize çok güvenmekteyiz. Katalog basım örneklerini firmamıza gelip görebilirsiniz.

Katalog basım, tasarım ve baskı şekli konusunda bizden destek alabilirsiniz.

 

Detaylı bilgi için :
Email: info@babilbasim.com
Tel: 0212 493 11 00
 
 
 
  www.babilbasim.com / Babil Basım Hizmetleri  
  Litros Yolu 2. Matbaacılar Sitesi B Blok / ZB 22 Topkapı / İstanbul
Yandex.Metrica
SpeedyCounter.com
dmoz.org
<---YUKARI IK KODU---> <---YUKARI IK KODU BT--->