katalog dergi basım
katalog basım dergi basımı
baskı fiyatı
Katalogda Neler Olmalı ?
Katalogda, ürün ve hizmetlerinizin tüm detayları yeralmalıdır. Çeşitler, ebatlar, kullanılan malzemeler ve yerler, referanslar, ürün görselleri ve onları destekleyecek olan genel tanıtım görselleri ve firma bilgileri yeralmalıdır.
 
Katalog 'da neler olmalı sorusu ilk defa katalog baskısı yaptıran firmaların ortak sorularından biridir. Katalog baskısı konusunda uzman firmamız bu konuda da siz değerli ziyaretçilerini bilgilendirmektedir.
 
Ürün tanıtımı ise ;
Ürünün farklı açılardan çekilmiş görselleri, boyutları, ağırlığı, çalışma şekli, fiyatı, açıklaması, kodu, renk çeşitleri vb. bilgilerin gerekli olanlarının belirtilmesi gerekir. Katalog tasarımı 'nın usta bir tasarımcı tarafından yapılması bütün kataloğun kalitesini göstermesi açısından en önemli unsurlardan biridir.
 
Hizmet tanıtımı ise ;
Hizmeti simgeleyen bir görsel, hizmetin süresi, açıklaması vb. bilgilerin gerekli olanlarının belirtilmesi gerekir. katalog tasarımı ürün tanıtımında olduğu kadar önemlidir. 
 
Katalog tasarımı, firmamız tarafından profesyonel olarak yapılmaktadır. Bu konuda aşağıdaki numaramızdan destek alabilirsiniz.
 
 
 
 
0212 493 1100
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Creative Commons Lisansı
Babil Basım isimli yazarın Katalogda Neler Olmalı başlıklı eseri bu Creative Commons Atıf-Gayriticari-Türetilemez 4.0 Uluslararası Lisansı ile lisanslanmıştır.
 
  www.babilbasim.com / Babil Basım Hizmetleri  
  Litros Yolu 2. Matbaacılar Sitesi B Blok / ZB 22 Topkapı / İstanbul
Yandex.Metrica
SpeedyCounter.com
dmoz.org